Anne Adayları ve Anneler için Göğüs Ucu Kremi

Anne Adayları & Yeni Anneler

Anne Adayları ve Anneler için Göğüs Ucu Kremi

Mustela® Göğüs Ucu Kremi, %100 doğal ve organik içeriklerden oluşmaktadır. Lanolin içeremeyen göğüs ucu kremi, yumuşatıcı özellikleriyle hassas, ağrılı veya çatlamış meme uçlarını nemlendirir, rahatsızlık hislerini gidermeye yardımcı olur.

10 ml & 30 ml kapaklı tüp

 • Resim
  %100
 • Resim
  logo_cosmebio
 • Resim
  logo_ecocert
 • Resim
  logo_vegan

Özellikleri

Kanıtlanmış Etkinlik

Mustela Göğüs Ucu Kremi, cildi nemlendirmeye, yumuşatmaya ve korumaya yardımcı bir meme kremidir. % 100 doğal ve organik içeriklerle üretilen krem, hassas meme uçlarını nemlendirir, korur ve rahatsızlık hissini hafifletmeye yardımcı olur.

Emziren anneler için özel olarak tasarlanan krem, zengin dokusu sayesinde cilde kolayca uygulanır ve cilt üzerinde uzun süreli nemlendirme sağlar. Krem;

 • Besleyici özellikleri ile bilinen Omega 6 ve 9 bakımından saf ve zengin zeytinyağı içerir.

 • İçeriğindeki bitkisel gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve korur.

 • Ve daha fazla beslenme ve koruma için E Vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Mustela Göğüs Ucu Kremi, hamilelik ve emzirme döneminde rahatlıkla kullanılabilir. Vegandır. Kokusuz ve tatsız olması sayesinde anne ve bebeğin arasındaki bağın güçlenmesine yardımcı olur.  Kıyafetler üzerinde iz bırakmaz.

Mustela Göğüs Ucu Kremi, sağlık profesyonelleri ile beraber geliştirilmiştir ve etkinliği dermatolojik olarak test edilmiştir. Anneler ve bebekler için güvenli olduğu kanıtlanmıştır.

Lanolin, paraben, fitalat ve fenoksietanol içermez.

 

Klinik Çalışma

Göğüs Ucu Kremi:

• Göğsü nemlendirir: %971 
• Cildi besler: %971
• Emzirme sonrası cilde rahatlama hissi verir: % 971
• Yumuşatıcı özellikleri ile cildin yenilenmesine yardımcı olur.

121 gün boyunca 18 ila 39 yaşları arasındaki 33 emziren anne ile dermatolog kontrolü altında yapılan test (memnuniyet yüzdesi, öz değerlendirme).
2 Emzirme dönemindeki hijyen kurallarına uygun şekilde kullanılmalıdır.

Kullanım Şekli

Kullanım Önerisi

Hamilelik döneminde; masaj yapmadan göğüs ucuna ve etrafına bolca uygulayın.

Emzirme döneminde; emzirme sonrası göğüs ucuna ve etrafına bolca uygulayın. Durulama gerektirmez.

Emzirme için özel olarak formüle edilmiş olan krem,  zengin, hoş ve eriyen dokusu sayesinde göğüs üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Kokusuz ve tatsız olması sayesinde bebeği rahatsız etmez, anne ve bebeğin arasındaki bağın güçlenmesine yardımcı olur.  

Göğsünüzde çatlak oluşumunu engellemek için, bebeğin göğsünüze doğru yerleştiğinden emin olun. Emzirme sonrası göğüs ucunu açık bırakın, ve cildinizin hava almasını sağlayın. Emzirme döneminde göğüs uçlarının kuru kalmasına özen gösterin. Göğsünüzü nemlendirmeye, yumuşatmaya ve korumaya yardımcı olması için her emzirme sonrası Göğüs Ucu Kremi’ni kullanmayı unutmayın.

Güvenlik & İçerikler

Anne ve Bebek İçin Güvenli

Mustela olarak bebeğinizden daha önemli bir şey olmadığını biliyoruz ve bu nedenle ürünlerimizin güvenliği en önemli önceliğimiz. Ürünlerimizin güvenliği için, tüm Mustela ürünleri bilimsel araştırmalara dayanarak, sağlık uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilmiştir.

Dünyadaki en katı ve en güvenli yönetmeliği olarak bilinen Avrupa yönetmeliğinin de ötesine geçerek KIRMIZI LİSTEDE yer alan bileşenleri formüllerimizde kullanmıyoruz.

Mustela ürünlerinin toleranslarını ve alerji potansiyellerini değerlendirmek, kalite, güvenlik ve etkinliğini sağlamak için piyasaya sürmeden önce her ürünümüzü 450'den fazla ölçüm ve teste tabi tutuyoruz.

Mustela, 1 aylıktan küçük bebeklerde gerçek kullanım koşullarında test edilmeden önce, formüllerinin toleransını doğrulamak için farklı yaşlardaki bebek derisi modellerinde (dünya çapında özel bir Stelaskin® olarak adlandırılan patentli bir model) in vitro testler gerçekleştirir.

İçerik

OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, GLYCERIN, AQUA/WATER/EAU, SUCROSE LAURATE , SUCROSE STEARATE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL

İlgili yazılar

Resim
520x280_4
HAMİLELİK

Doğuma hazırlanmak

Son dönemin trendi: Emzirme

Resim
520x280_1
DOĞUM

Bebeğin ilk bakımı

İlk günlerde emzirme

Resim
520x280_2.jpg
DOĞUM

Bebeğin ilk bakımı

Göğüslerinizi korumak için benimsemeniz gereken alışkanlıklar