Anneyim

maman_0.png

Önerilerimiz

Birlikte dokuz ay geçirdikten sonra, bebeğiniz dünyaya geldi ve artık bir ailesiniz. Günler ve aylar geçtikçe birbirinizi tanıyorsunuz, sevgi ve şefkat bağı kuruyorsunuz. Her gün, bağınızı geliştirmeye katkıda bulunan küçük bebeğinizle ilgileniyorsunuz. Çocuğunuz vaktinizin çoğunu alsa da, kendinizi düşünmeyi unutmayın! Gebelik ve ardından doğumun size verdiği yorgunluğu atmak için kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Hayatınızın bu önemli döneminde size destek olmak için ürün ve önerilerimizi keşfedin.

Ürün seçimimiz

Diğer Öneriler

500 ml pompalı şişe, 200 ml şişe

Bebek ve çocuklar Yenidoğan Şampuanı. Jel kıvama sahip bu şampuan, doğumdan itibaren tüm vücut ve saçta günlük kullanım için banyo temizliğinde uygundur (1).

Diğer Öneriler

40 ml'lk tüp

Doğumdan itibaren çocuk ve bebek için nemlendirici yüz kremi (1).

Daha fazlası

300 ml pompalı şişe

Doğumdan itibaren kullanıma uygun (1), (bebek veya çocuğun günlük bakımı için temizleme suyu) bebeğin ve çocuğun, yüzü ve bebek bezi bölgesi için Durulama Gerektirmeyen Temizleme Sıvısı. * Yeni doğmuş bebekler için de uygundur.

Diğer Öneriler

100 ml sprey

Bebek ve çocuklar için nemlendirici ve yumuşatıcı masaj yağı. Masaj için tasarlanmış bu keyifli bakım yağı, doğumdan itibaren kullanıma uygundur (1).

Mustela'dan Haberler

Image

Kullananlar Mustela Bébé ürünlerini her zaman çok sevmişlerdir: yumuşak, nazik ve bebek gibi kokularıyla her zaman bizlere çocukluk hatıralarını hatırlatmıştır.
Bugün, Mustela en önemli serisi olan günlük bebek bakım ürünlerini yeniden formüle etmiştir: daha güvenli, daha etkin, daha doğal yeni formüller Mustela Bébé günlük bakım serisi gerçek bir devrim yaratıyor! %92 oranında doğal kökenli içeriğe sahip ürünler paraben, phenoxyethanol ve phthalate gibi şüpheli maddeleri içermiyor, günlük bakımı için gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, cildinin zenginliğini koruyor

 

Akıllı yeni bir aktif madde
Bu yeni cilt korumasının sırrı nedir? Yeni bir aktif madde: Avokado Perseose. Avokado'nun içindeki akıllı aktif madde meyvenin gelişimini ve olgunlaşmasını destekliyor. Ve doğada yaptığı bu etkiyi şaşırtıcı bir şekilde cilt üzerinde de gerçekleştirebiliyor: günden güne cildi güçlendiriyor, gelişimini destekliyor ve dış ataklara karşı zengin kaynakları koruyor. Bütün bunları optimal etkinlik ve yüksek tolerans ile yapıyor.

 

Yeni üstün koruma ve değişmeyen kullanım keyfi
Bu yeni cilt korumasının sırrı nedir? Eşsiz bir aktif madde: Avokado Perseose. Avokado'nun içindeki akıllı aktif madde meyvenin gelişimini ve olgunlaşmasını destekliyor. Ve doğada yaptığı bu etkiyi şaşırtıcı bir şekilde cilt üzerinde de gerçekleştirebiliyor: günden güne cildi güçlendiriyor, gelişimini destekliyor ve dış ataklara karşı kaynakları koruyor. Bütün bunları optimal etkinlik ve yüksek tolerans ile yapıyor.
Sonuç: kullanıldığı andan itibaren bebeğinin yarınları için cildinin korunması. Üstelik her zamanki kullanım keyfi ile birlikte. Mustela Bébé yeni günlük bakım ürünleri artık eczanelerde: bebeğinize üstün cilt korumasını sağlamak için deneyin!

Yeni Mustela Bébé ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi için Mustela Patentli Yeniliğinin tarihçesine göz atın.Mustela revolution.