Avokado Perséose®

Bebek cildinin eşsiz zenginliğini korumak için, Mustela biyomimetik özellikli cilt ile çok iyi uyum gösteren Avokado Perseose’u geliştirmiştir. 

Biyomimetizm

Dermo-kozmetik alanında bir aktif madde doğayı yapısal veya fonksiyonel olarak taklit ediyorsa, biyomimetik olduğu söylenebilir. Cilt ile tam bir uyum içinde olan biyomimetik aktif maddeler, sadece doğanın sunabileceğine yakın etkinlik ve tolerans sağlar.

 

Mustela ürünlerini oluşturan ana aktif maddeler her zaman bitkilerden elde eder. Bebek cildinin değerli zenginliğini korumak için,  Expanscience Laboratuvarları- Mustela araştırmacıları onlarca bitki arasından avokadoyu seçtiler. Eşsiz uzmanlıklarıyla avokadoda, meyveyi gelişiminde ve olgunlaşmasında destekleyen çok nadir moleküller buldular. Bu moleküller meyveden çıkarılınca, saflaştırılıp konsantre hale getirilince ise patentli doğal bir aktif madde doğdu: Avokado Perséose®

 

Faydaları

Doğumdan itibaren bebeklerin cildinin ihtiyaçlarına tamamen uygun olan Avokado Perséose bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkinliğe sahiptir:

 

  • Cildin bariyer fonksiyonunun gelişimini destekler, en önemli elementlerin üretimine yardımcı olur (protein ve yağlar).
  • Cildin zenginliğini korur, saldırı anında cildi korumak için kalkan rolü oynar.

Klinik olarak test edilmiş Avokado Perséose yeni nesil biyomimetik aktif maddedir: doğal kökenli bu aktif madde bebek cildiyle mükemmel uyum içinde hareket eder ve böylece güvenli kullanım ile hedeflenmiş etkinliği bir arada sağlar.

 

Bebeğinizin cildi için yeni nesil koruma

 

Tüm bu özellikleri için Avokado Perséose Mustela tarafından Mustela Bebe formüllerinde kullanılmak üzere seçilmiştir. Böylece her ürün kullanımınızda bugünden yarınları için bebeğinizin cildinin zenginliğini korur, bariyer gelişimini en uygun şekilde destekler.

 

Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik

Şiddetli dış saldırılara karşı cildinin zenginliğinin  %80'i Avokado Perséose tarafından korunur.

 

 

 

Gönder