Eşsiz dermatolojik uzmanlık

60 yılı aşkın bebek cildi uzmanlığıyla, Mustela sürekli yeni araştırmalar yürüterek bebek cildinin ihtiyaçlarını ve özelliklerini daha iyi anlamaya çalışıyor. Bu eşsiz uzmanlık sayesinde, güncel önemli buluşları da dikkate alarak, Mustela tüm bebeklere ve annelerine her zaman daha etkili, daha güvenli ve daha doğal ürünler sunuyor.

 

Daha iyi korumak için bebek cildini daha iyi anlamak gerekir

Bebek cildi araştırmalarında uzman Expanscience Laboratuvarları Mustela araştırmacıları düzenli şekilde dermatoloji ve pediatri alanlarında fikir lideri uzmanlarla özellikle yurt içi ve yurt dışı kongreler çerçevesinde birlikte çalışmaktadır.

Uluslararası tanınmış fikir lideri uzmanlarla beraber, Mustela ilk aylar itibariyle bebek cildine özel araştırma programı başlatmıştır. Dünyada ilk defa, Mustela araştırmacıları laboratuvar ortamında yeni doğanların cildini yeniden oluşturmayı başararak yüzeyden derinlere kadar, hücrenin ve genlerin kalbini keşfetmiştir.

 

Korunması gereken değerli bir zenginlik

Mustela, büyük bir buluş gerçekleştirdi: bebek cildi doğumda maksimum seviyede olan zenginliği bulunduruyor, fakat ilk yıllarda gelişmemiş bariyer fonksiyonu nedeniyle bu zenginlik çok narin ve dış ataklara karşı savunmasızdır. Hassas ve bir o kadar da değerli, hayat boyu eşsiz olan bu zenginliği cildin yenilenmesini ve genel dengesinin korunmasını sağlamaktadır.

 

Desteklenmesi gereken hassas ve olgunlaşmamış bir cilt

Mustela ayrıca doğumdan itibaren bebek cildinin bariyer fonksiyonuyla ilgili araştırmalar yapmaktadır. Cilt bariyeri, kalkan gibi organizmayı dış ataklara karşı korur ve hücreler için çok önemli olan düzgün bir nemlendirme sağlar. Fakat olgunlaşmamış ve hassas bebek cildi henüz bu fonksiyonu yerine getiremez.

Mustela araştırmaları, cilt bariyerinin olgunlaşması için bir kaç yılın gerektiğini keşfettiler. İki yaşına kadar cilt günlük saldırılara karşı çok hassastır ve nem oranını koruyamaz: günlük bakımlarla beslenmeli ve güçlendirilmelidir.

 

Bebek cildi için bilimin en iyisi

Yenidoan ve bebek cildi konusunda derin bilgi ve uzmanlık sayesinde, sağlık profesyonelleri ile çalışarak (eczacılar, dermatologlar, pediatristler, toksikolojistler, alerji uzmanları, jinekologlar) Mustela bebeklerin cildine doğumdan itibaren  en uygun uzman ürünleri sunar.

Güvenli, etkin ve her zaman daha doğal olan Mustela ürünleri bugünden itibaren yarınları için bebeğinizin cildinin sağlığını korur.

 

 

Gönder