Expanscience Laboratuvarları Güvencesi

 

Expanscience Laboratuvarları Güvencesi

 

Expanscience, bağımsız bir Fransız eczacılık ve dermokozmetik laboratuarı olup, 2017 yılında %61,9'u uluslararası pazarda olmak üzere, 271,2 Milyon Euro ciro gerçekleştirmiştir ve 1.105 kişiyi istihdam etmektedir.

 

Aralarında, Piasclédine 300 ve Mustela gibi, iki lider markanın bulunduğu ürünleri yaklaşık 120 (16 bağlı şirket ve 102 ülkede dağıtım) ülkede mevcuttur. Expanscience ayrıca, Fransa’da ve uluslararası pazarlarda, kozmetik endüstrisine doğal kökenli aktif içerikler geliştirmekte ve satmaktadır.

 

İnsanlara sağlıklı kalmalarına yardımcı olmak - hareketliliğini korumak ve cildini sağlıklı tutmak - daima grubun büyüme stratejisinin merkezi olmuştur

 

Expanscience Laboratuvarları, sağlık çalışanlarının, sağlığı korunma ve danışma konularında insanların bilgilendirilmesindeki rollerini destekleme arzusuyla hareket ederek, hastaların ve tüketicilerin eğitimli ve bilgilendirilmiş olmasını ve deneyimlerini paylaşmalarını sağlamak için çeşitli girişimler başlatmıştır.

 

Araştırmadan üretime ve dağıtıma, değer zincirinin tamamı şirkete entegredir. Kıkırdak ve cildin bariyer işlevlerine odaklanan üstün araştırmalar, dünya çapında 933 patentin tescilini beraberinde getirmiştir. Grubun üretim tesisleri Epernon'da ISO 14001 sertifikalı bir noktadadır ve insanlar ve çevre üzerinde minimum etki yaratacak şekilde tasarlanmıştır. Expanscience ürünlerinin kalite taahhüdü ve Fransız malı oluşları uluslararası düzeydeki başarısının kilit unsurlarıdır.

 

2004’ten beri Expanscience Laboratuvarları Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımını benimsemiştir. Bu taahhüt bitki hammaddelerinin onları üreten çitfçilere ve ülkelere zarar vermeyecek şekilde yetiştirilmesi ve ürün tasarımında daha çevre dostu bir yaklaşım benimsenmesini kapsamaktadır.

 

Expanscience, sürdürülebilir gelişmeye katkısı AFAQ 26000 tarafından 2013’te örnek gösterilen ilk ecza ve kozmetik laboratuarıdır.

 

Rakamlarla Laboratoires Expanscience

•       Kuruluş tarihi : 1950

•       2017 Cirosu  271,2 Milyon Euro

•       102 ülkede dağıtım

•       16 bağlı şirket

•       1105 iş ortağı

•       2017’da 67 Milyon adet ürün imalatı

•       Faaliyetleri: Dermo-Kozmetik, Dermatoloji, Romatoloji, kozmetik aktif bileşenler

 

Daha fazla bilgi için: www.expanscience.com

 

Gönder