BLOG MUSTELA

01.12.14

Mustela'dan Yeni Yıl Sürprizi

Mustela Yılbaşı’na Özel Dijital Bir Uygulama Yarattı!

Kreşe İlk Başlangıcı Atlatmanın 6 Kuralı

Pek çok ebeveyn kreşleri güvenli bulur ve çocuklarını kreşe göndermekten memnundurlar. Fakat çocuğunuzu ilk kez kreşe bırakacaksanız sizin ve çocuğunuz için birbirinizden ayrılmak kolay olmayabilir. Çocuğunuzun ilk kreş tecrübesini olabildiğince rahat atlatmanız için hazırladığımız tavsiyelere göz atın!

Çocuk Bakıcısı Seçmenin 7 temel kuralı

Annelerin çoğu doğum izinleri bittiğinde bebeklerine bakmaları için çocuk bakıcılarını tercih ediyor. Bakıcınızın sizinle sizinle yaşaması ciddi avantajlar sağlayabilir. Örneğin; bebeğiniz için tamamen müsaittir. Sizin hayat düzeninize uyum sağlar ve sizin rutininizi çocuğunuz için devam ettirir.

İlk uçak yolculuğu

Bu yaz bebeğinizle birlikte uçağa bineceğiniz ilk sefer olabilir. İyi hazırlanırsanız, uçak yolculuğu düşündüğünüz kadar yorucu olmayabilir. Aşağıda aileler tarafından onaylanan uçuşunuzu çocuk oyuncağı haline getirecek bazı ipuçları bulacaksınız.

Bebeğinizin dişlerini ilk kez mi fırçalayacaksınız?

Bebeğiniz ilk dişini çıkardıysa, hemen dişiyle ilgilenmeye başlamalısınız. Diş sağlığını korumak için dişlere özen göstermelisiniz. Diş çürüklerini önlemek için doğru diş fırçalama alışkanlıklarını olabildiğince erken öğretmelisiniz.