Merhaba Bebek Seti

Mustela Merhaba Bebek Seti bebeğiniz yeni doğduğunda ihtiyacı olacak tüm ürünleri içeren bir settir. Setin içinde 500 ml Yenidoğan Şampuanı, 300 ml Hydra Bebe Vücut Losyonu, 100 ml Bebek Yağı ve 100 ml Vitamin Bariyer 1 2 3 Pişik Kremi bulunmaktadır.
Düşüncenizi paylaşın
Mustela Merhaba Bebek Seti alımlarında Mustela Çantası ve Alt Değiştirme Matı HEDİYEDİR.

Özellikleri: 

İÇİNDEKİLER

Yenidoğan Şampuanı 500 ml 

Jel kıvama sahip bu şampuan, doğumdan itibaren tüm saç ve vücut temizliğinde günlük kullanıma uygundur. Sabun içermez, göz yakmaz. Etkinliği dermatolojik ve pediatrik kontrol altında klinik olarak kanıtlanmıştır. Doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir. Paraben, phythalate, phenoxyethanol içermez. 

Hydra Bebe Vücut Losyonu 300 ml 

%97 doğal kökenli içeriği sayesinde bebeğinizin cildini hızlıca nemlendirir, cildin uzun süre yumuşak kalmasını sağlar. Doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir. Paraben, phythalate, phenoxyethanol içermez.

Bebek Yağı 100 ml 

Bebek ve çocuklar için nemlendirici ve yumuşatıcı masaj yağı. Masaj için tasarlanmış bu keyifli bakım yağı, doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi 100 ml 

Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi %98 doğal kökenli içeriği sayesinde bez bölgesinde pişiği önlemeye, cildi ferahlatmaya ve canlandırmaya yardımcı olur.