Mustela taahhütü

Güvenlik Garantisi

Bebeğinizden daha değerli bir şey yoktur, Mustela'nın ilk taahhütü güvenliktir. Tüm Mustela ürünleri sağlık profesyonelleri ile birlikte geliştirilir. Hipoalerjenik*, yüksek toleranslı bu ürünler paraben, phenoxyethanol, phthalate ve alkol içermez. Piyasa sunulmadan önce her zaman ve mutlaka yüksek kontrollü güvenlik testlerinden geçirilirler.

 

Dermatolojik araştırmanın zirvesinde kanıtlanmış etki

ExpanscienceLaboratuvarları, dermatoloji uzmanlığının bir meyvesi olan Mustela ürünlerinin etkisini kanıtlamak için, tüm ürünler dermatolojik ve pediatrik gözlem altında klinik araştırmalar veya testlerden geçirilerek değerlendirilir.

 

Doğallık Uzmanlığı

Bitkisel dünya hassas ciltler için sonsuz kaynaklar içerir. Mustela, tüm ürünlerinde önceliği doğal veya doğal kökenli içeriklere verir:  Bugün, tüm Mustela Bebe günlük bakım ürünleri ortalama %92 doğal kökenli içeriğe sahiptir. Etkinlik ve güvenlik açısından Mustela beklentileri doğal maddelerle karşılayamadığında özel üretim proseslerinden geçmiş sentetik maddeler de kullanılır.

 

Eşsiz Kullanım Keyfi

Yüksek duyusallık sunan Mustela Bébé ürünleri, konforlu ve eşsiz kullanım keyfi sayesinde anne ve bebek arasındaki paylaşım anını muhteşem kılar. Benzersiz kokuları her uygulamayı rahatlık ve duyuları canlandırmaya dönüştürür.

 

Duyarlı Marka

Bebekleri korumak, yaşam çevrelerini de korumaktır. Ürünlerinin her aşamasında Mustela çevre üzerinde etkiyi azaltmak için tüm çabaları gösterir. Örneğin, tüm Mustela ürün şişeleri geri dönüşümlüdür, kullanılan karton sürdürülebilir gelişime uygun ormanlardan tedarik edilir, Mustela Bebe banyo ürünleri biyoçözünürdür.

 

Yeni ve Gelecek Ebeveynlere Gerçek Destek

Mustela taahhütleri ürünleriyle sınırlı değildir: Sağlık profesyonelleri ile geliştirilen bir çok öneri ile marka, her zaman yeni ve gelecek ebeveynleri anne baba olma keşfinde destekler. Her gün, Mustela tüm genç ebeveynlere bebeklerini korumak ve gelişimlerinde uygun şekilde destek olabilmeleri için yardım eder.
 

 

Sosyal Sorumluluk

Fondation de France himayesi altında, Mustela Vakfı bebeklerle çalışan sağlık profesyonellerine destek verir: 1982 yılından bugüne pediatri araştırmalarını destekler, çocuk sağlığı profesyonellerine , çocuk bakımı ve doğum alanlarında önlem destekleri sağlar ve aynı alanda bir çok derneğe yardım eder.

 

*alerjik reaksiyonları minimize edecek şekilde formüle edilmiştir

Gönder