Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizi yetişkinler de kullanabilir mi?

Yetişkin cildi ile bebek cildinin yapıları ve ihtiyaçları farklıdır. Mustela ürünlerinin formülleri, bebek cildinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere keşfedilmiş olup üretimi de bu amaçla yapılmıştır. Mustela bebek ürünlerinin yetişkinler tarafından kullanılmasının herhangi bir sakıncası yoktur ancak yetişkin cildinin ihtiyaçlarını gidermede yeterli olmayabilir.

Mustela ürünlerini nereden satın alabiliriz?

Mustela ürünlerini yetkili bayi eczanelerimizden satın alabilirsiniz. Bayi eczaneler listesini websitemizdeki satış noktaları sayfasında bulabilirsiniz.

Bebeğimin cildi Mustela ürünlerine karşı olumsuz reaksiyon geliştirirse ne yapmalıyım?

Ürünlerimizi özenle üretmeye devam ederken, satışa çıkmadan önce yaptığımız çok sayıda teste rağmen, en ufak bir tepki fark ederseniz, ürünü kullanmayı bırakmanızı ve gerekirse doktorunuza danışmanızı öneririz. Ayrıca ürünü sorgulamanızı ve durumu araştırabilmemiz için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bize +90 216 386 38 13 numaralı telefondan ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz: info@expanscience.com.tr

Mustela ürünlerinin güvenliği, 65 yıldan uzun bir süredir en önemli önceliğimizdir.

Mustela ürünlerinin numunelerini alabilir miyim?

Her bir ürün, özel bir cilt türü veya rahatsızlık için geliştirilmiştir (hamilelik, emzirme, cilt sorunları vb.). Dolayısıyla ihtiyaçlarına cevap veremeyeceğini düşünerek müşterilerimize numune göndermeyi tercih etmiyoruz. Ürünlerimizi keşfetmeniz için sizleri kişisel tavsiyeler ve ürün numuneleri alabileceğiniz Mustela bayi eczanelerine davet ediyoruz. Pek çok doğum hastanesi ile bazı pediatri ve dermatoloji uzmanları da numunelerimizi denemeleri için yeni annelere vermektedir.

Satın aldığım Mustela ürünü hasar görmüş. Bu konuda ne yapabilirim?

Aldığınız Mustela ürününün kutu veya paketi hasarlıysa ürünü aldığınız eczane ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu site üzerinden Mustela ürünlerini satın alabilir miyim?

Bu sitenin amacı Mustela ürünlerini ve markamızı keşfetmenizdir. Ancak çevrim içi olarak cilt bakım ürünlerimizi sipariş etmeniz mümkün değildir. Ürünlerimizi satın almak için bebeğinizin ve sizin cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürün önerileri ve kişisel tavsiyeler de alabileceğiniz Mustela bayi eczanelerini ziyaret edebilirsiniz.