Islak Mendil

Normal cilt

Islak Mendil

Islak Mendil, bebeklerin hassas cildini nazikçe ve etkili bir şekilde temizler. %97 doğal kökenli içeriklerden oluşan mendil, yenidoğan bebek için ıslak mendil arayan ebeveynler için idealdir.  

*Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nden çıkan bebekler dahil. 

25 ve 70li paket

  • Resim
    97ION_TR.PNG
  • Resim
    Derma tested
  • Resim
    Security

Özellikleri

Kanıtlanmış Etkinlik

Cildi nazikçe temizler ve ciltte tazelenme hissi bırakır. Yenidoğan1, bebek ve çocukların cildinin yumuşak ve nemli kalmasına yardımcı olur.

KEYİFLİ KULLANIM

• Hafif ve yumuşak doku.

• Durulama gerektirmeden hızlı bir temizlik sağlar.

• Mustela Islak Mendiller cilt üzerinde hoş bir koku bırakır.

• Seyahat için idealdir.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nden çıkan yenidoğanlar dâhil
Klinik Çalışma

• Yüz bölgesini nazikçe temizler:%100 katılıyorum.2 

• Elleri nazikçe temizler:%98 katılıyorum.2 

• Bebeğin hassas bez bölgesini nazikçe temizler:%98 katılıyorum.3 

• Cildi yumuşak bırakır:%97 katılıyorum.3

Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında 3 aylıktan küçük bebekler de dahil olmak üzere 59 bebek ile 3 haftayı aşkın süre boyunca yüz bölgesi ve eller üzerinde yapılan klinik çalışma. (Öz değerlendirme)
Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında 3 aylıktan küçük bebekler de dahil olmak üzere 59 bebek ile 3 haftayı aşkın süre boyunca yüz bölgesi ve eller üzerinde yapılan klinik çalışma. (Öz değerlendirme)

Kullanım Şekli

Kullanım Önerisi

Ambalajından çıkartmış olduğunuz ıslak mendil ile bebeğinizin yüzünü, ellerini, vücudunu ve bez bölgesini nazikçe temizleyin. Kullandıktan sonra ürünün kapağını dikkatlice kapatın. Mendili kullandıktan sonra tuvalete atmayın. İmha ve Geri Dönüşüm Önerileri Geri dönüşüm için paketleri geri dönüşüm kutusuna atın. Islak mendilleri çöpe atın, tuvalete atmayın.

Güvenlik & İçerikler

Anne ve Bebek İçin Güvenli
Mustela olarak bebeğinizden daha önemli bir şey olmadığını biliyoruz ve bu nedenle ürünlerimizin güvenliği en önemli önceliğimiz. Ürünlerimizin güvenliği için, tüm Mustela ürünleri bilimsel araştırmalara dayanarak, sağlık uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilmiştir, hipoalerjeniktir ve paraben ile fenoksietanol içermez.
İçerik

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, ALLANTOIN, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, TARTARIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT, TROPOLONE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT , SODIUM HYDROXIDE, PARFUM (FRAGRANCE)

İlgili yazılar

Resim
advice gest hygiene mini
DOĞUM

Bebeğin ilk bakımı

Temel yıkama alışkanlıkları

Resim
advice change mini
DOĞUM

Bebeğin ilk bakımı

Bebeğinizin bez bölgesini temizlemek

Resim
advice peau normale mini
BEBEK

Cilt tipleri

Normal ciltler