Serum Fizyolojik

Burun ve göz hijyeni

Serum Fizyolojik

Serum fizyolojik yenidoğan, bebek ve çocukların burnunu ve gözlerini nazikçe temizleye yardımcı olur. Tek kullanımlık flakonlar sayeside günlük olarak ve hareket halinde kullanıma uygundur.

20x5 ml steril tek dozluk flakon - Is sınıfı tıbbi cihaz

  • Resim
    Derma tested
  • Resim
    Security

Özellikleri

Kanıtlanmış Etkinlik

Bebek, çocuk ve yetişkinlerde günlük burun ve göz temizliği için önerilir.Gereken sıklıkta uzun süre kullanıma uygundur. Bebeklerde genellikle mukus salgısıyla tıkanan burnu yıkamayı kolaylaştırır. Salgıların burundan atılmasına yardımcı olur. Bebeklerin göz temizliğinde damlatılarak, göz banyosu yoluyla veya hidrofil pamuk üzerine dökülerek kullanılır.

Güvenlik: Steril Tek dozluk flakonlar Bu tıbbi cihaz denetime tabi bir sağlık ürünüdür ve ilgili yönetmelikler uyarınca CE işareti taşır. Belge 25/08/2000 tarihinde alınmıştır.

Kullanma talimatı revizyon tarihi: Kasım 2012 İÇERİK: 0,9 g sodyum klorür – QS saf su 100 ml

Üretici Firma: Laboratoire Unither

Kullanım Şekli

Kullanım Önerisi

Buruna uygulama: Başı hafifçe geriye doğru eğin. Flakonun ucunu burun deliğine getirin. Tek dozluk flakonu nazikçe sıkın. Bebeklerde orta kulak kontaminasyonunu önlemek için ürünü mümkün olan en az basınçla uygulayın. Bebeğin burnunu silin. Göze uygulama: Bir parça hidrofil pamuğa damlattıktan sonra bebeğinizin göz kapaklarını silin. Veya göze birkaç damla damlattıktan sonra steril bir kompresle silin.

KULLANIMA İLİŞKİN UYARILAR:

Tek kullanımlıktır. Enjeksiyona uygun değildir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayın. Burun ve göz temizliği için aynı flakonu kullanmayın. Oda sıcaklığında muhafaza edin. Ürün koruyucu içermediği için açılan flakonlar yeniden kullanılmamalıdır. Bu tıbbi cihaz herhangi bir koruyucu içermediğinden flakonların yeniden kullanılması kontamine solüsyonların vücuda girmesine neden olabilir. Tedavi amaçlı başka göz ve burun ilaçlarının alınması durumunda serum fizyolojik ilaçtan sonra değil, önce uygulanmalıdır. Daha fazla bilgi için broşürü dikkatlice okuyun.

Güvenlik & İçerikler

Anne ve Bebek İçin Güvenli
Mustela olarak bebeğinizden daha önemli bir şey olmadığını biliyoruz ve bu nedenle ürünlerimizin güvenliği en önemli önceliğimiz. Ürünlerimizin güvenliği için, tüm Mustela ürünleri bilimsel araştırmalara dayanarak, sağlık uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilmiştir, hipoalerjeniktir ve paraben ile fenoksietanol içermez.

İlgili yazılar

Resim
saç derisinde pullanma
DOĞUM

Bebeğin ilk bakımı

Bebeklerde Konak: Saç Derisinde Pullanma Nedir, Nasıl Geçer?

Resim
advice montagne bebe mini
BEBEK

Günlük hayat

İlk dağ gezisi

Resim
advice gest hygiene mini
DOĞUM

Bebeğin ilk bakımı

Temel yıkama alışkanlıkları