Doğal olanı istiyorum

MUSTELA SENİ DÜŞÜNÜR

Mustela doğumdan itibaren sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak için doğal bileşenlere odaklanarak güvenli ve etkili içerikler kullanmayı taahhüt eder.

×

Mustela, bebek-çocuk bakım ürünlerinde ortalama %95 oranında; çok hassas ciltler ve bez değiştirme ürünlerinde %98 oranında doğal kökenli içeriklere öncelik vermektedir. Kalan yüzdelik (%) kısım ise, yüksek tolerans taahhüdü verilen ve doğal yönden başka güvenli ve etkili benzerleri bulunmayan, doku ve stabilite için koruyucu maddelerden oluşmaktadır. 
* Mevsimsel ürünler ve annelere yönelik ürünler hariç

×

Mustela, yasal gerekliliklerin de ötesine geçerek "kırmızı" listede yer alan bileşenleri içeriklerine dahil etmez: %0 paraben, fitalat, fenoksietanol, amonyum lauril sülfat, sodyum lauril sülfat, MIT / MCIT (metilizotiazolinon / metilkoroizotiasolinon), siklotetrasiloksan, p-fenilendiamin ve benzeri bileşikler, BHA, benzofenon, etilhekzil metoksisinnamat, EDTA, triklosan, alkol (etanol), esansiyel yağlar, vb.

×

Mustela, alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için ürünlerini sunmadan önce ürünün kalite, güvenlik ve etkinliğinden emin olmak için her üründe 450'den fazla ölçüm ve test gerçekleştirir: Mustela, formüllerini gerçek kullanım koşullarında 1 aylıktan küçük bebekler de dahil olmak üzere test etmeden önce formüllerinin toleransını doğrulamak adına farklı yaşlardaki bebek cildi modelleri üzerinde in vitro testler yapar (dünya çapında patentli bebek cildi örneği Stelaskin®).  
(1) Alerjik reaksiyon riskini en aza indirecek şekilde formüle edilmiştir.

Avokado Perséose'in faydaları

Normal cilt ürün yelpazesindeki tüm ürünlerde bulunan Avokado Perséose, bir bebeğin narin ve henüz olgunlaşmamış cilt bariyerini nemlendiren ve gelişimine destek olan patentli, biyomimetik bir doğal aktif bileşendir.

Şizandra meyvesi

Çok hassas cilt ürün yelpazesindeki tüm ürünlerinde bulunan şizandra meyvesi, çok hassas ciltlerde kızarıklık ve rahatsızlık hissini yatıştıran patentli bir doğal bileşendir.

Balmumunun zenginliği

Kuru Cilt ürün yelpazesindeki tüm ürünlerde bulunan balmumu, cildi derinlemesine besler ve hidrolipidik filmini korur.

Ayçiçeği Oleodistilatı

Çok kuru cilt (Stelatopia) ürün yelpazesinin tüm ürünlerinde bulunan Ayçiçeği oleodistilatı, çok kuru cildi yenilemeye ve rahatlatmaya yardımcı patentli bir doğal aktif bileşendir. 

Mustela sürdürülebilir ve etik kaynaklı içerikler kullanıyor

Tüm cilt tipleri için

Gönder