Doğal olanı istiyorum

Mustela Seni Düşünür

Mustela doğumdan itibaren sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak için doğal bileşenlere odaklanarak güvenli ve etkili içerikler kullanmayı taahhüt eder.

section-tabs-image-1.png
section-tabs-image-2.png
section-tabs-image-3.png
% 95

doğal kökenli içerikler

Mustela, bebek-çocuk bakım ürünlerinde ortalama %95 oranında; çok hassas ciltler ve bez değiştirme ürünlerinde %98 oranında doğal kökenli içeriklere öncelik vermektedir. Kalan yüzdelik (%) kısım ise, yüksek tolerans taahhüdü verilen ve doğal yönden başka güvenli ve etkili benzerleri bulunmayan, doku ve stabilite için koruyucu maddelerden oluşmaktadır. 

* Mevsimsel ürünler ve annelere yönelik ürünler hariç

Güvenlik

İçerik güvenliği politikası

Dünyadaki en katı ve en güvenli yönetmeliği olarak bilinen Avrupa yönetmeliğinin de ötesine geçerek KIRMIZI LİSTEDE yer alan bileşenleri formüllerimizde kullanmıyoruz.

Dermatolojik

olarak test edilmiştir.

Mustela ürünlerinin toleranslarını ve alerji potansiyellerini değerlendirmek, kalite, güvenlik ve etkinliğini sağlamak için piyasaya sürmeden önce her ürünümüzü 450'den fazla ölçüm ve teste tabi tutuyoruz. 

Mustela, 1 aylıktan küçük bebeklerde gerçek kullanım koşullarında test edilmeden önce, formüllerinin toleransını doğrulamak için farklı yaşlardaki bebek derisi modellerinde (dünya çapında özel bir Stelaskin® olarak adlandırılan patentli bir model) in vitro testler gerçekleştirir.

Avokado Perséose'in
Faydaları

Normal cilt ürün yelpazesindeki tüm ürünlerde bulunan Avokado Perséose, bir bebeğin narin ve henüz olgunlaşmamış cilt bariyerini nemlendiren ve gelişimine destek olan patentli, biyomimetik bir doğal aktif bileşendir.

Balmumunun Zenginliği

Kuru Cilt ürün yelpazesindeki tüm ürünlerde bulunan balmumu, cildi derinlemesine besler ve hidrolipidik filmini korur.

Şizandra meyvesi

Çok hassas cilt ürün yelpazesindeki tüm ürünlerinde bulunan şizandra meyvesi, çok hassas ciltlerde kızarıklık ve rahatsızlık hissini yatıştıran patentli bir doğal bileşendir.

Ayçiçeği Oleodistilatı

Çok kuru cilt (Stelatopia) ürün yelpazesinin tüm ürünlerinde bulunan Ayçiçeği oleodistilatı, çok kuru cildi yenilemeye ve rahatlatmaya yardımcı patentli bir doğal aktif bileşendir.

small image avocado small image avocado
small image beewax small image beewax
small image shizandra small image shizandra
small image sunflower small image sunflower
Etik ve sürdürülebilir bir yaklaşım

Discover your baby's skin type

Keşfet