İçeriği Atla

Ön Bilgilendirme Formu

 

  1. Alıcı tarafında mustela.com.tr üzerinden satın alınan mal ya da hizmetin tüm vergiler dâhil satış fiyatı aşağıda gösterilmiştir.

Ürün Adı ve Temel Nitelikleri:         

Adet:  

Kargo Bedeli:

Satış Bedeli: … (KDV dahil toplam Türk Lirası)

Teslimat Adresi:

Teslim Edilecek Kişi:

Fatura Adresi:

Sipariş Tarihi:

Teslim Şekli:    

  1. mustela.com.tr internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen elektronik alışverişte, paketleme, kargo ve teslim masrafları Alıcı tarafından karşılanmaktadır. Siparişiniz özelinde sepetinize toplam 8 adet ürün ve aynı üründen sadece 3 adet ürün ekleyebilirsiniz. Kargo ücreti 49,90-TL’dir. Kargo fiyatı sipariş toplam bedeline eklenmektedir, ürün bedeline dahil değildir. İnternet sitesi üzerinden yapılan alışveriş teslimatı, anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, Alıcı'nın Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde belirtmiş olduğu teslimat adresine, elden yapılacaktır. Alıcı teslim anında belirlemiş olduğu teslimat adresinde bulunmazsa dahi Satıcı ürün/ürünleri teslim edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş kabul edilecektir. Böyle bir durumda, Alıcı'nın ürünü teslim almamasından ya da geç teslim almasından kaynaklanacak zararlardan/giderlerden Satıcı sorumlu olmayacaktır. Satıcının sorumluluğu, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne konu olan ürün/ürünlerin sağlam, eksiksiz, Alıcı’nın yarattığı siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden ibarettir.
  1. Alıcı’nın www.mustela.com.tr internet sitesi üzerinden sipariş ettiği ürün/ürünler Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin kurulması tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde Alıcı’ya teslim edilecektir. Ürününün teslim edilmesi anına kadar tüm sorumluluk Satıcı’da olacaktır.
  1. Alıcı, mustela.com.tr internet sitesi üzerinden siparişinin tamamlanmasından sonra, ürünün teslim alındıktan sonra iade edilemeyecek ürünlerden olmaması halinde, on dört (14) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin Mesafeli Satış Sözleşmesi’nden cayma hakkına sahiptir. Alıcı, mesafeli sözleşmeyi ya da buna karşılık gelen herhangi bir teklifi kabul etmeden önce özellikle cayma hakkı ve usulleri hakkında işbu Ön Bilgilendirme Formu ile Satıcı tarafından bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.