İçeriği Atla

Mustela'yı Keşfedin

Mustela'yı Keşfedin

1950 yılından beri ebeveynlerin yanında olan Mustela, bir Fransız aile markası olmakla beraber B Corp sertifikasına sahip olmaktan gurur duymaktadır.

Yeni doğan bebekler dahil olmak üzere tüm aile için doğal kökenli ve uzman temizlik ve cilt bakım ürünleri üretiyoruz.
MİSYONUMUZ

Ebeveynlerin Yanındayız

Mustela, kuruluşundan 70 yıl sonra dahi aynı tutku ile ebeveynlerin yanında olarak doğal kökenli cilt bakım ürünleri sayesinde onların hayatını kolaylaştırmaktadır.Başka bir deyişle bu tutkumuz; ebeveynleri pişik endişesinden, banyo sırasında suyun bebek cildini tahriş edici etkisinden, bebeğin uyumasını engelleyen kırmızı ve kaşıntılı lekelerden, sıyrıklardan ve çiziklerden uzak tutmak ve güneşin zararlı etkilerine karşı kullanılması gereken güneş koruma ürünlerini bulmaya çalışmaktan kurtarmaktır.

HİKAYEMİZ

Bir eczacı bir girişimciyle tanışır

1950 yılında bebek cildi için özel olarak tasarlanmış ilk temizleme sütü Mustela ailesi tarafındanicat edildi. Bu tarihten beri ebeveynler tüm aile bireylerinincilt bakımı konusunda, birçok neslin cildine çok iyi bakmış olan Mustela'ya güveniyor.

Hikayemizi Keşfedin

TAAHHÜTLERİMİZ

"Sorumlu marka" nedir?

Ürünlerimizin insanlar ve gezegenimiz üzerindeki etkilerini en aza indirmeye yönelik aktivist ve azimli yaklaşımımızı eskiden beri koruyoruz.

Taahhütlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

UZMANLIĞIMIZ

Eşsiz uzmanlığımız iki konunun kesişme noktasındadır: yenidoğan dermatolojisi ve bitki özleri.

Bebek cildi konusundaki eşsiz bilgimiz
Gayretli şekilde yürütülen ve dünyaca tanınan araştırma programları sayesinde küçük çocukların ve bebeklerin cildinin fizyolojisi konusunda benzersiz bir uzmanlık alanı geliştirdik.
Dermatoloji uzmanlığımız
Bitkisel kökenli aktif maddeler ve yeşil teknolojiler
İnsanlara ve çevremize saygılı teknolojiler kullanarak bitki dünyasındaki en iyi bileşenleri belirliyoruz. Etkili, hassas ve tercihen organik temel aktif bileşenleri alıyoruz.
Bitki özleri konusundaki uzmanlığımız

Ürünlerimizin içinde ne var?

Yıldız Bileşenlerimiz

Çocukların güçlü ve sağlıklı bir cilde sahip olmasını destekleyecek en etkili doğal içerikleri seçtik.

Daha Fazlasını Keşfedin
Formül Sözleşmemiz

Kendimizi sadece bebek cildi, tüm anne adayları ve aynı zamanda gezegenimiz için en iyisini seçmeye adadık. Sıkı formül sözleşmemiz, söz konusu zararsız, nazik ve etkili cilt bakımı taahhüdünü yansıtıyor.

Daha Fazlasını Keşfedin
Güvenlik Garantisi

Her Mustela ürünü piyasaya sunulmadan önce 450’den fazla testi ve önlemi geçip bağımsız bir toksikoloji uzmanı  tarafından değerlendirilmeli ve onaylanmalıdır.Taahhüdümüz size bebekler (doğum sonrası) ile kadınlar için hamilelik ve emzirme döneminde zararsız ve etkili cilt bakımı ürünleri sunmaktır.

Daha Fazlasını Keşfedin

MUSTELA VAKFI

Tüm dünyada ebeveynlerin yanındayız!

1982 yılında kurulmuş olan Mustela Vakfı’nın misyonu tüm dünya üzerindeki çocukların ve ailelerinin yaşam kalitelerini artırmaktır. Ayrıca, vakıf çeşitli bağış ve ödüllerle araştırmacılar ve çocuk bakımı uzmanlarını desteklemektedir.

Daha Fazlasını Keşfedin