Normal cilt

Organik Pamuklu Islak Mendil

Yeni ürünler
Normal cilt

Organik Pamuklu Islak Mendil

Organik Pamuklu Islak mendillerimiz %100 doğal liflerden üretilmiştir.
%99 saf su ile formüle edilmiş ve organik aloe vera ile zenginleştirilmiş mendiller bebeğin yüzünü, ellerini ve bez bölgesini nazikçe ve etkili bir şekilde temizler, cildinin yumuşak ve nemli kalmasını sağlar.
Mendil lifleri, çevresel ayak izimizi azaltmak için biyoçözünür ve kompostlanabilirdir*. *PN-EN/ISO 20 200, PN-EN 14 806 ve PN-EN 14 045 standartlarına göre biyoçözünür, OWS değerlendirmesine göre kompostlanabilir, doğal ve organik lifler.

60lı paket

Sertifikalar
 • Resim
  99ION TR
  %99 doğal kökenli içerikler
 • Resim
  Security
  İçerik güvenliği politikası
 • Resim
  Derma tested
  Dermatolojik olarak test edilmiştir
 • Resim
  logo_ecocert
  ecocert
Özellikleri
Resim
benefits.jpg
Cilt ve dünya için iyi

Ultra yumuşak ıslak mendil organik pamuktan üretilmiştir ve doğumdan itibaren* bebeğin yüzünü, ellerini ve bez bölgesini nazikçe ve etkili bir şekilde temizler, cildinin yumuşak ve nemli kalmasını sağlar.

Organik pamuğumuz atık önleme yaklaşımımız doğrultusunda döngüsel bir ekonomiye katılarak tekstil endüstrisinden %100 geri dönüştürülerek elde edilmiştir.
%100 doğal, biyolojik olarak parçalanabilir ve gübrelenebilir lifler**.

Eko-tasarımlı ambalajın plastik kapağı olmaması plastik kullanımımızı %47 oranında azaltır***. Ürünün ambalajı, endüstriyel hurdadan %10'a kadar geri dönüştürülmüş plastik içerir.

*Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nden çıkanlar dahil. **PN-EN/ISO 20 200, PN-EN 14 806 ve PN-EN 14 045 standartlarına göre biyoçözünür, OWS değerlendirmesine göre kompostlanabilir, doğal ve organik lifler.  ***Kapaklı bir pakete kıyasla.

Ürün güvenliği ve etkinliği

Doğumdan itibaren güvenlik garantisi için, cilt bakım ürünlerimiz sağlık uzmanları ile beraber geliştirilmiştir ve 450'den fazla ölçüm ve testten geçmektedir.

%100

Ebeveynlerin %100'ü, mendilin bebeklerinin cildinde rahatsızlık hissi bırakmadığını düşünüyor (1)

Ebeveynlerin %97'si mendillerin cildi kurutmadığını düşünüyor (1)

Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik.
(1) 3 aydan küçük, 3 haftadan büyük 37 çocuk üzerinde dermatolojik ve pediatrik kontrol altında el, yüz, vücut ve bez bölgesinde kullanım testi (ebeveynlerin öz değerlendirmesi).

Resim
benefits.jpg
Kullanım Şekli
Resim
Organik-pamuklu-ıslak-mendil.jpg
Kullanım Önerisi

1. Paketten bir Mustela mendil alın.
2. Mendillerin yumuşak ve nemli kalmasını sağlamak için paketinizi kapatmayı unutmayın.
3. Bebeğin yüzünü, ellerini, bez bölgesini veya vücudunu nazikçe temizleyin.
4. Sonrasında mendilleri asla tuvalete veya doğaya atmayın!

Güvenlik & İçerikler
Anahtar bileşenler

İşte mendillerimizde bulunanlar:
• %99 su: 4 aşamalı filtrelenmiş, arıtılmış ve yumuşatılmış su.

• Organik aloe vera: Meksika'nın dağlık bölgelerinde yetişen organik aloe veramız, adil ticaret gereksinimlerini karşılayan çiftliklerden gelir. Kurak iklimlerde hayatta kalabilmesi, suyu tutması ve bitkinin sulama gerektirmemesi anlamına gelir.

• %100 organik pamuk: sosyal sorumluluk sahibi ve çevre dostu bir süreçle sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre üretilir.
%100 organik pamuktan üretilen bu ürün, pamuk çiçeğinden gelen eser miktarda doğal parçacık içerebilir. Zamanla pamuğun rengi değişebilir. Bu, ürün özelliklerini değiştirmez.

Resim
safety.jpg
İçerikler

Ecocert Greenlife tarafından onaylanmış, COSMOS ORGANIC, COSMOS standartlarına göre, toplam bileşenlerin %99,8'i doğal kökenlidir. Toplam bileşenlerin %10'u organik tarımdan elde edilmiştir. Su ve tuz hariç %91 organik içerik içerir. Hayvansal kökenli içerik içermez. 

AQUA/WATER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*/ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA) LEAF JUICE*, SODIUM LEVULINATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CITRATE.

* Organik tarımdan elde edilen içerikler.

Yorumlar
Müşteri yorumları
Kendi görüşünüzü yazın
Müşteri yorumları
Kendi görüşünüzü yazın