Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Önleyici Krem

Alt değiştirme

Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Önleyici Krem

Vitamin Bariyer Pişik Kremi bez bölgesinde pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve cildi rahatlatır. %98 doğal kökenli ve parfümsüz içeriğiyle doğumdan itibaren* her bez değişiminde kullanıma uygundur. 

*Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nden çıkan bebekler dahil
...

50 ml & 100 ml tüp

  • Resim
    98ION TR
  • Resim
    Derma tested
  • Resim
    Security

Özellikleri

Kanıtlanmış Etkinlik

• BENZERSİZ KORUMA: Mustela Vitamin Bariyer Pişik Kremi patentli doğal aktif bileşenlerin eşsiz kombinasyonu sayesinde kızarıklığa neden olan faktörleri gidermeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir.

• DOĞUMDAN İTİBAREN YÜKSEK TOLERANS: Mustela 123 Vitamin Bariyer Pişik Kremi, klinik olarak test edildiği için her gün güvenle kullanabilirsiniz. %98 doğal kökenli içeriklerle formüle edilmiş krem, parfüm ve paraben içermez. Bu sayede doğumdan itibaren kullanımda yüksek tolerans sunar.1

• KULLANIMI KOLAY: Mustela 123 Vitamin Bariyer Pişik Kremi çok kolay bir şekilde uygulanabilir ve kolaylıkla durulanabilir. Bebeğinizin bebek bezi bölgesine hızla yayılabilir. Bu sayede bebeğinizin bez değişim süreci keyifli geçer. Seyahatteyken veya dışarıda el çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz 50 ml veya evde kullanım için 100 ml seçenekleri vardır.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nden çıkan yenidoğanlar dâhil
*Mustela tanıtımı yapılan, 213 Pediatrist ile yüzyüze yöntem ile 15 ilde (İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir,  Adana, Kayseri, Konya, Mersin, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Aydın, Balıkesir, Manisa) IQVIA tarafından  Mayıs-Haziran 2019 tarihinde yapılan pazar araştırmasına göre, Mustela adlı ürün pediatristler tarafından %66  toplam spontan hatırlanma oranı ile pişik önleme kategorisi içerisinde birinci sıradadır. Pediatristlerin önerebilecekleri markalar arasında Mustela, %91 belirtilme oranı (5li skalada 4+5 oranı) ile bu kategoride 1. tercihleridir.
Klinik Çalışma

KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK

•  Pediatrist ve dermatologların %100'ü ürünün koruyucu özellik taşıdığını doğrulamıştır.1 

•  1. günden itibaren kullananların %80'inden fazlasında kızarıklığın azalmasına yardımcı olmuştur.2

•  Tekrarlama riski %80 daha düşüktür.3

60 bebek üzerinde yapılan klinik çalışma (klinik değerlendirme) 
69 bebek üzerinde yapılan klinik çalışma (öz değerlendirme)
Tekrarlama oranı, 1 ve çalışmalarına dayanarak hesaplanmıştır.

ANNELER ARASINDA YAPILAN ÇALIŞMALARDA

•  Çok kolay uygulanır:%98

•  2 bez değişimi arasında ürün cilt yüzeyinde kalır: %95

•  Tamamıyla durulanabilir:%92

•  Kokusu güzeldir:%87 (4 hafta boyunca 120 bebek üzerinde dermatolojik ve pediatrik gözlem altında yapılan klinik çalışma)

Kullanım Şekli

Kullanım Önerisi

Doğumdan itibarenbebeğinizin her alt değişiminde, kalın bir tabaka halinde uygulayın. Sızıntı veya kalıcı lezyon olması durumunda doktorunuza danışın.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nden çıkan yenidoğanlar dâhil

Güvenlik & İçerikler

Anne ve Bebek İçin Güvenli

Mustela olarak bebeğinizden daha önemli bir şey olmadığını biliyoruz ve bu nedenle ürünlerimizin güvenliği en önemli önceliğimiz. Ürünlerimizin güvenliği için, tüm Mustela ürünleri bilimsel araştırmalara dayanarak, sağlık uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilmiştir, hipoalerjeniktir ve paraben ile fenoksietanol içermez.

İçerik

AQUA/WATER/EAU, ZINC OXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, POLYGLYCERYL-2-DIPOLYHYDROXYSTEARATE, GLYCERIN, CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D’ABEILLE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, ETHYL LINOLEATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, MAGNESIUM SULFATE, STEARALKONIUM HECTORITE, LEVULINIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM LEVULINATE, UNDECYL DIMETHYL OXAZOLINE, PROPYLENE CARBONATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT

İlgili yazılar

Resim
advice diversification mini
BEBEK

Günlük hayat

Bebeğinizin beslenme düzenini çeşitlendirmek

Resim
advice change mini
DOĞUM

Bebeğin ilk bakımı

Bebeğinizin bez bölgesini temizlemek

Resim
advice poussee dentaire mini
BEBEK

Çocuk gelişimi

Diş çıkarma