Atopik Egzama

Stelatopia® Intense

Yeni ürünler
Yeni ürünler
Atopik Egzama

Stelatopia® Intense

Stelatopia® Intense Krem, ciltteki kızarıklık ve kaşıntıyı azaltarak atopik egzama semptomlarını azaltmaya yardımcı olan topikal semptomatik bir tedavidir. Bebek, çocuk ve yetişkinler için uygundur. Kokusuzdur, kortizon, koruyucu ve paraben içermez. Bu ürün bir Tıbbi Cihazdır. Bu krem %93 oranda doğal kaynaklı içeriklerden oluşmaktadır. Talimatları dikkatle okuyunuz.Şüpheli bir durumda doktor ve eczacınıza danışın.

30 ml Tüp

Sertifikalar
 • Resim
  93ION TR
  %93 doğal kökenli içerikler
 • Resim
  Parabensiz
  Parabensiz
 • Resim
  Parfümsüz
  Parfümsüz
 • Resim
  Kortizonsuz
  Kortizonsuz
Özellikleri
Resim
Benefits proven efficacy 430x195
Cilt için iyi

%100 doğal etkinliği ile Ectoin® içeren bu krem, enflamatuar reaksiyonları azaltmaya yardımcı olur ve cildin yenilenme sürecini destekler. Tüm Aile üyelerinin egzama alevlenmelerini yatıştırır. Kortizon içermez, hafif ve orta şiddette Atopik Dermatit'in ve akut alevlenmelerinin semptomatik tedavisinde kullanılır. Yağlı olmayan dokusu ise hızlıca emilir.     

Ürün Güvenliği ve Etkinliği

Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik.
• Cildin nemlenmesini destekleyerek, cilt bariyerini onarır.
• Atopik Dermatitin yayılmasını ve şiddetini önemli ölçüde azaltır.
• Kızarıklık ve kaşıntı gibi önemli egzema semptomlarını azaltır.
• Tahriş olan ve hasar gören cildi rahatlatır, yatıştırır.
• Kuru cildi nemlendirerek yumuşatır.

Kullanım Şekli
Resim
usage how to use 430x195
Kullanım Önerisi

Stelatopia® Intense Krem'i bir Sağlık Profesyoneli tarafından farklı şekilde tavsiye edilmediği sürece, her zaman kullanım talimatlarına uygun olarak kullanın. Stelatopia® Intense Krem'i cildin etkilenen bölgelerinde günde iki kez veya ihtiyaç duyulan sıklıkta hafifçe masaj yaparak kullanabilirsiniz.

1. Adım: Tüpü hafifçe sıkarak bir miktar kremi avucunuzun içine alın.

2. Adım: Tahriş olmuş cilde nazikçe masaj yaparak yedirin.

Tedavi sırasında cilt yapısında beklenmedik bir durum gözlenirse ya da ciltte uzun süreli tedavide bir düzelme görülmezse, tedaviyi bırakın ve bir Sağlık Profesyoneline başvurun. Biten tüpü geri dönüşüm kutusuna atın.

Güvenlik & İçerikler
Anahtar Bileşenler

Stelatopia® Intense enflamasyonu azaltıcı özelliklere sahip, doğal bir hücre koruyucu olan %7 oranında Ectoin® içerir. Bu bileşen lipid zarını korur, dış etkenlerin tetiklediği enflamasyonu ve cildin mevcut durumunu iyileştirir.

Bu molekül çok tehlikeli ortamlarda (Gayzerler, Tuz Gölleri, Çöller vb.)yaşayan mikroorganizmalardan elde edilir. Bu Mikroorganizmalar bu tehlikeli ortamda çevresel streslerden kendilerini korumak için  Ectoin® üretirler.

Bu Krem ayrıca;
- Seramid (lipit);
- Skualen (Bir Sebum bileşeni);
- Zeytin Yağı;
- Shea Yağı içerir.

Resim
Ingredient page protective
İçerikler

%93 doğal kökenli içerikler. 

Bu oran; ISO 16128 Kozmetik standardı temelinde hesaplanmıştır.

İçerik

ECTOIN, AQUA/WATER/EAU, HYDROGENATED LECITHIN, CERAMIDE 3 , SQUALANE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, CARBOMER, XANTHAN GUM, SODIUM CARBOMER, CARDIOSPERMUM HALICACABUM FLOWER/LEAF/VINE EXTRACT, GLYCINE, PENTYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, GLYCERIN, HYDROXYPHENYL PROPAMIDOBENZOIC ACID

Yorumlar
Müşteri yorumları
Kendi görüşünüzü yazın
Müşteri yorumları
Kendi görüşünüzü yazın